2021-11-09

PREMIERA Smartband Xiaomi Mi Band 6 NFC z funkcją płatności zbliżeniowych

Płatności zbliżeniowe z MI BAND 6 NFC bliżej niż kiedykolwiek

Xiaomi Mi Band 6 NFC to prawdziwa technologiczna rewolucja wśród opasek sportowych. Z pomocą aplikacji Xiaomi Pay Mi Fit opaską MI Band 6 zapłacisz zbliżeniowo! Opaska obsługuje płatności bezgotówkowe w terminalach Mastercard*

Nowy Smartband Mi Band 6 NFC

Dzięki aplikacji Xiaomi Pay Mi Fit klienci banków takich jak Mbank, Banku Pocztowego i wielu innych* mają możliwość w wygodny i szybki sposób dokonywać płatności zbliżeniowych, korzystając z opaski Mi Band z funkcją NFC. Opaska umożliwia szybką i bezpieczną realizację transakcji mobilnych, zarówno w kraju, jak i za granicą. Cyfrowy portfel w zasięgu Twojej ręki – można dodać do niej karty debetowe oraz kredytowe Mastercard. Płatności dokonywane przy pomocy opaski Mi Smart Band 6 NFC to wygodna forma płatności, która jest dedykowana dla osób aktywnych sportowo, gdzie na czas treningu nie będą musiały mieć przy sobie smartfonu ani karty.

Ciesz się życiem z nowymi trybami sportowymi

Prowadzisz aktywny tryb życia Mi Band 6 NFC jest właśnie dla Ciebie. Opaska 6 NFC została wzbogacona o nowe tryby sportowe takie jak street dance, zumba, fitness, kręgle, badminton, pilates, koszykówka, siatkówka, tenis stołowy, krykiet, łyżwiarstwo, których łącznie jest, aż 30. Opaska została wyposażona w funkcję automatycznego rozpoznawania 6 najbardziej popularnych trybów sportowych: bieganie na świeżym powietrzu, bieżnia, wioślarz, maszyna eliptyczna, spacery, jazda na rowerze. 

Opaska sportowa Smartband Xiaomi Mi Band 6 NFC

Pomocnik w dbaniu o Twoje zdrowie

MI Band 6NFC będzie Twoim pomocnikiem w dbaniu o Twoje zdrowie. Urządzenie zmierzy Twoje tętno, sprawdzi jakość snu oraz poziom stresu. Xiaomi Mi Band 6 został wyposażony w czujnik natlenienia krwi (pulsoksymetr). Popraw swoje samopoczucie z opaską Xiaomi Mi Band 6. Dzięki dedykowanej aplikacji MI FIT dowiesz się więcej na temat swojej kondycji i stanu zdrowia. Statystyki mogą być pomocne w utrzymaniu dobrego samopoczucia i zdrowia.

https://cyfra.eu/product-pol-4921-Opaska-sportowa-Smartband-Xiaomi-Mi-Band-6-NFC.html?rec=102854302

Smartband, który zrewolucjonizował świat kupisz w naszym sklepie! Cyfrowy portfel Mi Band 6 NFC w zasięgu Twojej ręki - dodawaj karty debetowe, kredytowe i płać za wszystko szybko i bezpiecznie. 

pixel