Monitoring domu

( ilość produktów: 35 )

Kamery do zdalnego monitoringu, Imilab

Oferujemy bogaty wybór kamer do zdalnego monitoringu. Stają się one coraz bardziej popularne wśród Klientów, dla których kwestia bezpieczeństwa we własnym domu jest priorytetowa. Kamery dostępne w naszym sklepie są wielofunkcyjne - nie tylko chronią przed kradzieżą, ale mogą również służyć jako niania elektroniczna. Ich użytkowanie jest niezwykle komfortowe - można sterować nimi za pomocą smartphone’a również kiedy jesteśmy poza domem. Zapraszamy do zapoznania się naszą ofertą urządzeń do monitoringu domu!

Kamera do zdalnego monitoringu - co to jest?

Dzięki kamerze do zdalnego monitoringu możemy kontrolować, co dzieje się w pobliżu naszego domu i ustrzec się przed kradzieżą. Choć kiedyś monitoring był stosowany głównie w miejscach publicznych, takich jak sklepy, miejsca pracy czy szkoły, obecnie coraz więcej osób decyduje się na jego instalację w domu.   Kupując kamerę do zdalnego monitoringu, zyskujemy gwarancję bezpieczeństwa. Nowoczesny system pozwala na skanowanie całej przestrzeni wokół domu oraz wewnątrz niego, wykrywając ludzki ruch przy pomocy skomplikowanych algorytmów. Dzięki temu nie musimy bać się o bezpieczeństwo swoich bliskich oraz naszego dobytku.

Czym wyróżniają się kamery Imilab?

Kamery Imilab wyróżniają się przede wszystkim funkcjonalnością. Sprawdzą się nie tylko, kiedy naszym priorytetem jest skanowanie przestrzeni zewnątrz, ale również wewnątrz domu. Kamera Imilab może służyć jako niania elektroniczna - ponieważ wykrywa ona dźwięk, poinformuje nas gdy dziecko będzie płakać.   Ponadto monitoring domowy przyda się, gdy posiadamy zwierzaka, którego zdarza nam się zostawiać samego w domu. Umożliwia on dwustronną komunikację - po przyciśnięciu odpowiedniego przycisku w aplikacji możemy za jego pomocą rozmawiać z domownikami lub uspokoić naszego pupila.

Jakie funkcje posiadają kamery IP?

Kamery IP posiadają szereg funkcji. Dostarczają obrazu w wysokiej rozdzielczości. Dodatkowo mają wbudowaną bramkę Bluetooth, co znacznie podnosi komfort użytkowania domowego monitoringu. Kamery Xiaomi wykrywają ruch człowieka - dzięki temu nie spuszczają z oka ani potencjalnego złodzieja, ani naszej bawiącej się pociechy.

Ponadto nagrania wykonane przez kamerę monitoringową możemy odtwarzać - wystarczy, że zainstalujemy kompatybilną kartę pamięci Micro SD. Warto jednak wiedzieć, że kamera w podstawowej wersji jest wyposażona w 7 - dniową chmurę. Co więcej, kamera IP ze względu na obsługiwanie dwuzakresowych połączeń zapewnia stabilną transmisję bez opóźnień.

Korzyści z używania kamery do monitoringu

Używanie kamery do monitoringu jest związane z wieloma korzyściami. Po pierwsze, zyskujemy komfort psychiczny - mamy pewność, że nasi bliscy oraz nasz dobytek jest bezpieczny. Po drugie, możemy obserwować nasz dom podczas gdy jesteśmy na urlopie lub sprawdzić co porabia nasz zwierzak, kiedy przebywamy w pracy.   Ponadto w razie jeśli jednak dojdzie do włamania i kradzieży, monitoring daje nam możliwość odtworzenia całego zdarzenia, co może pomóc policji w ustaleniu tożsamości sprawców.

Dla kogo polecamy zestawy monitoringu?

Zestawy monitoringu polecamy każdemu, komu zależy na zabezpieczeniu swojego dobytku przed złodziejami. Zdalny monitoring jest dedykowany zwłaszcza właścicielom posesji o nieco większej powierzchni. Możemy wówczas ustawić go tak, aby skanował przestrzeń wokół domu oraz w najbardziej strategicznych punktach np. przy wejściu i w garażu.

Jaki model kamery do monitoringu wybrać? Co brać pod uwagę?

Wybierając kamery do monitoringu, należy kierować się przede wszystkim indywidualnymi potrzebami. Jeśli szukamy kamery do monitoringu zewnętrznego, zwracajmy uwagę na jej rozdzielczość - w tym wypadku im wyższa, tym lepsza.   W przypadku gdy potrzebujemy kamery do pokoju dziennego, dobrze by była ona wyposażona w obrót 360 stopni, ponieważ znacznie ułatwi nam to kontrolowanie otoczenia, np. gdy chcemy sprawdzić, co pod naszą nieobecność robi nasz pupil.

Design kamer Wi-Fi - charakterystyka

Kamery wifi charakteryzują się nowoczesnym i prostym designem. Jednocześnie nie rzucają się w oczy, dzięki czemu nie zaburzają wystroju wnętrza w domu.

Kamery do monitoringu Xiaomi - opinie Klientów

Nasi Klienci, którzy zdecydowali się na kamerę do zdalnego monitoringu, są zadowoleni z zakupu. Cenią kamery Xiaomi zwłaszcza za ich wielofunkcyjność oraz prostą i intuicyjną obsługę. Podkreślają, że kamery te nie tylko świetnie sprawdzają się jako tradycyjny monitoring, ale również niania elektroniczna.

Monitoring bezprzewodowy - jakie produkty z naszego sklepu polecamy?

Jeśli szukamy monitoringu domowego, który będzie mógł nam posłużyć także jako niania elektroniczna, najlepiej postawić na model Imilab C20 Wireless Home Security. Poinformuje on nas kiedy dziecko zacznie płakać. W przypadku gdy naszym priorytetem jest monitoring zewnętrzny warto rozważyć zakup kamery zewnętrznej Imilab x4 monitoring + bramka. Ten zestaw do monitoringu IP zapewni nam nagrania w bardzo wysokiej jakości.

Co dokupić do kamery bezprzewodowej?

Do kamer bezprzewodowych możemy dokupić dodatkowo czujniki ruchu np. model Xiaomi Mi Smart Window & Door Sensor. Taki sprzęt będzie doskonałym uzupełnieniem domowego zestawu monitoringu.

pixel