Masażery, produkty do jogi i fitnessu

( ilość produktów: 50 )

Masażery, produkty do jogi i fitnessu

W naszym sklepie znajdziecie szeroką gamę urządzeń do masażu ciała. Masażery przeznaczone dla osób, które cenią sobie kompaktowe wymiary i lekkość. Urządzenia doskonale sprawdzą się wśród sportowców, trenerów szukających sposobu na utrzymanie mięśni w doskonałej formie i wszędzie tam, gdzie ciało potrzebuje relaksu i regeneracji po ciężkim dniu pracy. Masażerem typu Massager Gun wyeliminujesz zmęczenie i ból mięśni. Jest doskonały do wszystkich grup mięśniowych, stymulacja wibracyjna zmniejsza przyleganie mięśni do powięzi, rozluźnia mięśnie, znika zmęczenie i stres. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty!

Pistolety do masażu Massager Gun

Urządzenia zostały wyposażone w ciche silniki bezszczotkowedzięki czemu możesz stymulować grupy mięśniowe do 12mm głębokości i zneutralizować kwas mlekowy. Silniki w masażerach Massager Gun nie generują żadnego hałasu, osiągają do 45 dB przy maksymalnej mocy. Masażer w kształcie pistoletu Yunmai SE zapewni łatwe i wygodne użytkowanie. Wbudowany wskaźnik LED pokaże ci kiedy masażer skończył ładowanie i w jakim jest stanie. Za pomocą jednego przycisku możesz łatwo przełączać się do masażu między trybami. Masażer Yunmai SE jest doskonałym urządzeniem przeznaczonym do wielu grup mięśni: mięśni kończyn dolnych, mięśni ramion, mięśni klatki piersiowej, mięśni pleców, mięśni pośladków. Masażer został wyposażony w automatyczne wyłączanie po 10 minutach ciągłej pracy, aby uniknąć uszkodzenia mięśni i kości.

Masażery wibracyjne wyszczuplające

Konstrukcja masażera bazuje na dwóch prostopadle ułożonych cylindrach. Przemyślany kształt sprawia, że urządzenie z łatwością obsłużysz jedną ręką, wygodnie docierając do wszystkich partii mięśni, które potrzebują rozluźnienia. Masażery FeiyuTech KiCA oraz z serii Meavon są nie tylko proste w obsłudze, a także świetnie się prezentują. Masażery wibracyjne posiadają w zestawie 4 wymienne głowice masujące, które pozwolą dokładnie dostosować masaż do potrzeb Twojego ciała. Każda z końcówek dopasowana jest do innych partii mięśni i określonych zastosowań.

  • Głowica kulista - rozluźni tkanki miękkie i wrażliwe mięśnie. Idealna dla okolic dużych grup mięśni, takich jak udo, łydka, plecy, ramię i biodro. Pomocna szczególnie przy opracowywaniu układu mięśniowo-powięziowego.
  • Głowica płaska - doskonale wymasuje mniejsze grupy mięśniowe, takie jak mięśnie grzbietu oraz łopatki. Pomaga w profilaktyce i rozluźnieniu tkanek przy objawach cellulitu.
  • Głowica stożkowa - końcówka dosięgnie głębiej położone tkanki oraz da solidny wycisk dużym mięśniom, takim jak mięśnie uda czy łydki. Użyj jej w pracy nad swoimi punktami spustowymi.
  • Głowica w kształcie litery U - nakładka z myślą o okolicy ścięgna Achillesa oraz o masażu prostowników grzbietu.

MasażerMeavon to również idealne urządzenie dla seniorów i osób wymagających szczególnej opieki. W prosty sposób poprawią jakość życia i wspomogą codzienna rehabilitację, przynosząc ulgę. Działają również przeciwbólowo i łagodzą bóle mięśniowo-powięziowe. Poprawiają ukrwienie i nawodnienie skóry, powięzi oraz mięśni. 

Masażery wibracyjne z serii Kica poprawią krążenie krwi i wspomogą proces rehabilitacyjny. Praca z masażerami wibracyjnymi Kica przyśpieszy wchłanianie krwiaków oraz siniaków.

Maty do ćwiczeń Yunmai Yoga

W ofercie naszego sklepu znajdziesz antypoślizgowe maty do ćwiczeń Yunmai, które znajdą wiele zastosowań. Maty Yunmai możesz wykorzystać do jogi, fitness, ćwiczeń, treningów, a duży rozmiar pozwoli korzystać z niej w różny sposób np. na leżąco i klęcząc. Maty do jogi chronią stawy i zapobiega kontuzjom a wysokiej klasy materiał z którego zostały wykonane jest bardziej sprężysty i wytrzymały w porównywaniu z innymi materiałami oraz spełniają wszystkie wymogi osób uprawiających jogę, fitness.

Zestawy gum do ćwiczeń Yunmai Energy Elastic Ring

Wymagania treningowe spełnią zestawy gum do ćwiczeń Yunmai Energy Elastic Ring, które również są dostępne w naszym sklepie. Możesz przeprowadzić trening na wielu częściach ciała aby wzmocnić ich siłę i wymodelować postawę ciała. Pomogą rozciągnąć mięśnie i stabilizować sylwetkę, koordynować ruchy i usprawnić trening.

Skakanki Yunmai Fitness Rope Black

Dużą popularnością wśród klientów cieszy się inteligentna skakanka Yunmai Fitness Rope Black przeznaczona do ćwiczeń i zajęć fitness. Poprawia funkcjonowanie organizmu i ruchy koordynacyjne. Ze skakanką Yunmai Fitness Rope Black szybko spalisz kalorie i ukształtujesz sylwetkę, poprawisz układ oddechowy i sercowo-naczyniowy. 

W ofercie naszego sklepu znajdziesz inteligentne skakanki Yunmai Smart
Inteligentne skakanki Yunmai Smart wyposażone są w układ Bluetooth CC2541 i precyzyjne czujniki. Czujniki monitorują ruch pod różnymi kątami, a inteligentne algorytmy przeprowadzają dokładne liczenie. Wyniki są szybko synchronizowane przez Bluetooth 4.0 ze smartfonem, a statystyki dla każdego skoku zapisywane są każdego dnia.

Do ćwiczeń ramiom, nadgarstków i dłoni polecamy Yunmai Wrist Ball, który złagodzi napięcie i ból mięśni. Ma zastosowanie antystresowe i jest uzupełnieniem do tradycyjnego treningu. Dzięki ciągłemu używaniu kuli wzmocnisz palce, mięśnie ramion, barki, poprawisz koordynację oraz krążenie krwi. Kula Wirst Ball znajdzie zastosowanie wśród tenisistów, gitarzystów, pianistów, golfistów oraz osób, które spędzają dużo czasu przed komputerem.

pixel