Sposoby płatności

BLIK

Twisto
Dzisiaj kupujesz, a płacisz za 30 dni lub nawet do 45 dni jeśli jesteś zarejestrowanym użytkownikiem Twisto.
Więcej informacji znajdziesz na stronie Twisto.

Przelewy online za pośrednictwem bramki płatniczej
Bramki płatnicze to prosty w obsłudze, wygodny, a także bezpieczny system płatności internetowych. Dzięki nim możesz opłacić zamówienie za pomocą natychmiastowego przelewu elektronicznego z większości polskich banków oraz kartą kredytową. Wpłata jest realizowana w mgnieniu oka, dzięki czemu zamówienie opłacone w ten sposób, jest niezwłocznie realizowane, żebyś jak najszybciej mógł się cieszyć swoim nowym zakupem.

Przelew na konto bankowe
Forma płatności dla Klientów preferujących samodzielne logowanie do banku internetowego, wizytę w placówce banku lub na poczcie. Po zarezerwowaniu zamówionego towaru, Klient otrzymuje mailem numer rachunku bankowego, na który należy przelać właściwą kwotę. Z chwilą zaksięgowania wpłaty na rachunku bankowym zamówienie jest przekazywane do magazynu w celu przygotowania wysyłki.

Numer konta bankowego:
Cyfra.eu Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
ul. Dolna 15/27
00-773 Warszawa
ING Bank Śląski: 43 1050 1025 1000 0090 3018 7737

Pobranie - płatność przy odbiorze
Płacisz za zamówienie gotówką kurierowi przy odbiorze zamówienia lub w przypadku odbioru osobistego gotówką lub kartą w naszym sklepie stacjonarnym.

Płatności ratalne
Raty w Santander Consumer Bank
Więcej informacji znajdziesz na stronie banku.

Raty w Credit Agricole
Więcej informacji znajdziesz na stronie banku.
Cyfra.eu spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa oświadcza, iż na podstawie zawartych umów z Credit Agricole Bank Polska S.A. jest upoważniona do wykonywania czynności faktycznych związanych z zawarciem/zmianą umów kredytu na zakup towarów i usług.

pixel