Mikrofony

( ilość produktów: 11 )

Mikrofony do komputera, bezprzewodowe

Posiadamy bogatą ofertę mikrofonów. Oferujemy zarówno mikrofony bezprzewodowe przeznaczone do codziennego użytku jak i modele bardziej profesjonalne. W naszym sklepie znaleźć można wysokiej jakości mikrofony krawatowe, pojemnościowe czy studyjne w atrakcyjnych cenach. Sprzedawane przez nas mikrofony wyposażone są w zaawansowane układy dźwiękowe, co przekłada się na naturalne brzmienie, pozbawione zniekształceń i szumów. Ponadto są one proste i intuicyjne w obsłudze. Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą mikrofonów w naszym sklepie!

Mikrofon komputerowy - co to jest?

Mikrofon komputerowy to niezbędne urządzenie, kiedy zależy nam na porozumiewaniu się z innymi użytkownikami. Ponadto umożliwia on nagrywanie vlogów, filmów czy streamowanie. Mikrofony komputerowe na dobre rozpowszechniły się za sprawą pandemii - bez nich trudno wyobrazić sobie naukę i pracę w zdalnym trybie.   Dzięki mikrofonom komputerowym możemy w sposób bardziej interaktywny korzystać z komputera, Internetu oraz mediów społecznościowych. Nasze kontakty z innymi mogą być w większym stopniu bezpośrednie. Na przykład wielu użytkowników gier online porozumiewa się ze sobą za pośrednictwem mikrofonów, dzięki czemu mogą na bieżąco ustalać strategię działania.

Czym wyróżniają się mikrofony do komputera?

Mikrofony do komputera wyróżniają się wysoką jakością produkowanego dźwięku - nie zniekształcają naszego głosu oraz zapobiegają powstawaniu ewentualnych szumów. Ponadto, jeśli wybierzemy model bezprzewodowy, możemy cieszyć się wysokim komfortem użytkowania, gdyż nie musimy przejmować się plączącymi się kablami.

Jakie funkcje posiadają mikrofony do komputera?

Mikrofony do komputera posiadają wiele przydatnych funkcji, które różnią się w zależności od wybranego modelu.

Mikrofon pojemnościowy Mikrofon pojemnościowy zalicza się do bardziej profesjonalnych modeli. Świetnie sprawdzi się w przypadku nauczania zdalnego, transmisji na żywo, gier czy nagrywania podcastów. Jego ogromną zaletą jest kompatybilność z wieloma urządzeniami.

Mikrofon gamingowy Mikrofon gamingowy pod względem parametrów technicznych nie różni się od zwykłego mikrofonu - od standardowych odróżnia je jedynie charakterystyczny design. Najczęściej można spotkać się z mikrofonami gamingowymi typu pojemnościowego.

Mikrofon do śpiewania

Mikrofony do śpiewania, wokalne charakteryzują się wysoką jakością dźwięku. Zwykle są one wyposażone w kontrolę sygnału wejściowego i wyjściowego. Dobrze sprawdzają się na scenie i w studio.

Mikrofon do telefonu, smartfona

Mikrofony do telefonu są dedykowane osobom nagrywającym wywiady, vlogi czy prowadzącym webinary na żywo. Są one kompatybilne ze smartfonami i produkują dźwięk wysokiej jakości. Zapewniają one niskie opóźnienia transmisji, w związku z czym nie ma trudności z synchronizacją audio/wideo. Mikrofon krawatowy Mikrofony krawatowe są przeznaczone głównie dla profesjonalistów np. przygotowujących prezentacje online lub nagrywających filmy na youtube. Korzystać mogą z nich ponadto mobilni DJ-e. Są to mikrofony lekkie oraz łatwe do przymocowania, zapewniają czystą transmisję.

Mikrofon krawatowy

Mikrofony krawatowe są przeznaczone głównie dla profesjonalistów np. przygotowujących prezentacje online lub nagrywających filmy na youtube. Korzystać mogą z nich ponadto mobilni DJ-e. Są to mikrofony lekkie oraz łatwe do przymocowania, zapewniają czystą transmisję. Mikrofon studyjny Mikrofony studyjne odtwarzają dokładnie nawet najbardziej subtelne dźwięki. Doskonale odwzorowują brzmienie wokalu oraz instrumentów, zapewniając czysty i naturalny dźwięk. Mikrofony te mają szerokie zastosowanie, sprawdzą się podczas gier, nagrywania podcastów, wokali i licznych rozrywek online.

Korzyści z używania mikrofonu do komputera

Używanie mikrofonu do komputera wiąże się z wieloma korzyściami. Możemy uczynić nasze doświadczenia wirtualne bardziej interaktywnymi, a więc porozumiewać się bezpośrednio z innymi użytkownikami Internetu czy mediów społecznościowych. Ponadto posiadając mikrofon do komputera, łatwiej może być nam utrzymać kontakt z przyjaciółmi czy znajomymi z pracy, gdyż możemy brać udział razem z nimi w wideokonferencjach.

Dla kogo polecamy mikrofony?

Mikrofony polecamy graczom, twórcom vlogów i podcastów oraz osobom pracującym zdalnie. Do skorzystania z naszej oferty zachęcamy również artystów i profesjonalistów różnego rodzaju, dla których mikrofon jest jednym z głównych narzędzi pracy.

Jaki model mikrofonu wybrać? Co brać pod uwagę?

Kiedy wybieramy mikrofon w pierwszej kolejności powinniśmy się zastanowić, jakie będzie jego przeznaczenie. Jeśli zależy nam na dźwięku o jakości studyjnej, warto zwrócić uwagę na to, aby mikrofon miał wysoką czułość i posiadał osłonę z siatki filtrującą ślinę oraz przepływ powietrza. Znacznie niższych parametrów technicznych będziemy oczekiwać od mikrofonu, który będzie przez nas używany sporadycznie np. podczas wideokonferencji.

Design mikrofonów bezprzewodowych - charakterystyka

Oferowane przez nas mikrofony bezprzewodowe charakteryzują się nowoczesnym i prostym designem. Nie ma więc obaw, że będą negatywnie wpływać na estetykę przestrzeni, w której będą się znajdowały.

Mikrofony komputerowe - opinie Klientów

Klienci, którzy zdecydowali się na zakup mikrofonu z naszego sklepu, są zadowoleni. Cenią oferowany przez nas sprzęt za wysokie parametry techniczne, które przekładają się na doskonałą jakość dźwięku. Podkreślają również, że oferowane przez nas produkty charakteryzują się zadowalającym komfortem użytkowania.

Mikrofony bezprzewodowe - jakie produkty z naszego sklepu polecamy?

Profesjonalistom polecamy np. mikrofon studyjny SW-W104. Będzie on idealny nie tylko do nagrań w studio, ale również transmisji i gier. Jego wysoka czułość wyłapie nawet najdelikatniejsze dźwięki. Modelem wartym uwagi jest ponadto mikrofon typu shotgun z lampą LED Maono AU-CM11PL, który zda egzamin zwłaszcza w trakcie nagrywania vlogów.

Co dokupić do mikrofonu?

Do mikrofonu warto dokupić w naszym sklepie potrzebne akcesoria np. adaptery i kable czy kabiny akustyczne. Dzięki temu będziemy mogli jeszcze bardziej podnieść jakość wykonywanych przez nas nagrań i zredukować akustykę pomieszczenia. Kupując mikrofon, warto zainwestować również w słuchawki.

pixel