Aktualności

70mai Tera 1000 - Twoje niezawodne źródło czystej energii

Stacja zasilania 70mai Tera 1000 to nowatorskie rozwiązanie w dziedzinie czystej energii, które łączy wydajność oraz mobilność. Dzięki swojej pojemności 1000 Wh, wygodnemu uchwytowi i możliwości sterowania za pomocą aplikacji, ta stacja spełni Twoje potrzeby związane z zasilaniem, niezależnie od miejsca, w którym się znajdujesz. Pełna czystej energii Tera 1000 umożliwia prowadzenie zrównoważonego stylu życia, zapewniając dostęp do zielonej energii zawsze i wszędzie. Z mocą znamionową wynoszącą 1200 W i mocą szczytową 2400 W jest wystarczająco wytrzymała, aby zasilić kuchenkę w przyczepie kempingowej lub stworzyć stanowisko do pracy zdalnej.

Czytaj więcej
Denver - elektronika na miarę Twoich potrzeb w korzystnej cenie

Jeśli szukasz dobrej jakości sprzętu elektronicznego w korzystnej cenie, zapoznaj się z naszą ofertą szerokiej gamy produktów marki Denver. Znajdziesz w niej m.in. głośniki bluetooth, boomboxy, akcesoria gamingowe, cyfrowe aparaty dla dzieci, kamery do monitoringu, nianie elektroniczne, stacje pogodowe, hulajnogi elektryczne, kamery noktowizyjne, oświeltenie LED powerbanki, fotopułaki i wiele innych.

Czytaj więcej
Zadbaj o bezpieczeństwo najbliższych oraz swojego mienia z kamerami Imilab do zdalnego monitoringu!

Kamery do zdalnego monitoringu stają się coraz bardziej popularne wśród Klientów, dla których kwestia bezpieczeństwa we własnym domu jest priorytetowa. Dzięki nim Twój dom, posesja, czy też inne obiekty będą pod stałym nadzorem. Kamery dostępne w naszym sklepie są wielofunkcyjne - nie tylko chronią przed kradzieżą, ale mogą również służyć jako niania elektroniczna. Ich użytkowanie jest niezwykle komfortowe - można sterować nimi za pomocą smartphone’a również kiedy jesteśmy poza domem. Zapoznaj się z naszą ofertą urządzeń do monitoringu domu!

Czytaj więcej
Niezawodne, inteligentne, oszczędne, o dużej mocy

Bezprzewodowe odkurzacze Puppyoo to rewolucyjne urządzenia, z którym sprzątanie stanie się prawdziwą przyjemnością. Doskonale sprawdzają się w walce zanieczyszczeniami, szybko i dokładnie odkurzą i wyczyszczą nawet trudnodostępne miejsca! Nowoczesne, funkcjonalne urządzenia z wyświetlaczem do czyszczenia różnego rodzaju powierzchni od podłogi aż po sufit. Dzięki trzem trybom pracy bez problemu dostosujesz odkurzacz do swoich potrzeb, a wbudowany system inteligentnego wykrywania oraz specjalny czujnik umożliwiają urządzeniu rozpoznawanie ilości kurzu w czasie rzeczywistym i odpowiednie dostosowaniej siły ssania.

Czytaj więcej
pixel