2021-12-09

PREMIERA! Tylko u nas! Smartwatch REDMI WATCH 2 LITE z GPS, GLONASS

https://cyfraeu.yourtechnicaldomain.com/data/include/cms/sklep-aktualnosci/800x1000--Smartwatch-zegarek-sportowy-Redmi-WATCH-2-LITE-2.jpg?v=1639121739400

Premiera Smartwatch Redmi Watch 2 Lite. Nowość w Polsce! Tylko w naszym sklepie!

Inteligentny zegarek z wbudowanym modułem nawigacji obsługujący usługi lokalizacyjne GPS, GLONASS, Galileo. Najnowszy zegarek z ponad 100 trybami sportowymi zostanie Twoim trenerem i opiekunem zdrowia. Minimalistyczny wygląd, wbudowane czujniki tętna, SpO2, żyroskop i kompas elektroniczny. 

Redmi WATCH 2 LITE to nie tylko zegarek. Urządzenie poinformuje nas o obecnej godzinie i dacie, a także poda prognozę pogody, zmierzy puls oraz będzie monitorować wykonywaną aktywność fizyczną. Jest to zatem idealny gadżet nie tylko dla zwykłego użytkownika, ale jak najbardziej sprawdzi się u sportowców - zarówno profesjonalnych, jak i amatorów. Producent zadbał również o nowe tryby sportowe takie jak: kolarstwo torowe, wioślarstwo, eliptyka, trening HIIT, joga, skakanka.

https://cyfraeu.yourtechnicaldomain.com/data/include/cms/Smartwatch-zegarek-sportowy-Redmi-WATCH-2-LITE/Smartwatch-zegarek-sportowy-Redmi-WATCH-2-LITE3.jpg?v=1638453375837

Smartwatch Redmi Watch 2 Lite będzie monitorował Twój sen i pozwoli zrozumieć jego cykl. Zegarek monitoruje fazy snu oraz jego cykle, automatycznie mierzy czas i jakość snu. Po przebudzeniu i porównaniu wyników snu możemy z łatwością ocenić wpływ stylu życia na sen. Zegarek Redmi Watch 2 Lite można swobodnie używać w trakcie pływania w basenie lub kąpieli. Nie martw się, że zmokniesz, jeśli złapie Cię deszcz. Zabronione jest jednak noszenie zegarków do surfingu, nurkowania i gorących źródeł.

https://cyfraeu.yourtechnicaldomain.com/data/include/cms/Smartwatch-zegarek-sportowy-Redmi-WATCH-2-LITE/Smartwatch-zegarek-sportowy-Redmi-WATCH-2-LITE1.jpg?v=1638453375838

Duży, czytelny i przejrzysty wyświetlacz 1,55" o wymiarach 41,2 x 35,3 x 10,7 mm pozwoli dojrzeć codzienne powiadomienia np o wiadomości przychodzącej lub o połączeniu. Zastosowana w Redmi Watch 2 Lite bateria może wytrzymać do 10 dni typowego użytkowania. Dzięki temu smartwatch może służyć nieprzerwanie przez bardzo długi czas, a rozwiązanie to eliminuje konieczność częstego i męczącego ładowania.

Redmi Watch 2 Lite jest dostępny tylko w naszym sklepie. Odkryj najnowszy Redmi Watch 2 Lite już teraz i kup na gwiazdkę z darmową dostawą.

pixel