2021-02-01

Pomoc dla Mikołaja chorego na rdzeniowy zanik mięśni

Jest na Ziemi Rycerz Mikołaj, którego życie niestety nie jest bajką. Mikołaj zmaga się z SMA (rdzeniowym zanikiem mięśni). Aby móc się rozwijać i uniknąć poruszania się na wózku inwalidzkim, Mikołaj musi jak najszybciej zostać poddany terapii genowej, której koszt wynosi kolosalne 9 milionów złotych. Obecnie przy wsparciu Dobroczyńców udało się zebrać około połowy koniecznych środków. Sklep internetowy Cyfra.eu także postanowił pomóc w zebraniu pieniędzy. Chcemy jednak, aby było to nasze wspólne społeczne działanie. Kwota wsparcia zależy od Twojego zaangażowania.

Polub nasz fanpage ➡️ facebook.com/cyfra.eu


Nic nie tracisz, Mikołaj zyskuje!

Mikołaj Karelus SMA

 

Im więcej polubień naszego fanpage na Facebooku, tym więcej pieniędzy przekażemy Mikołajowi. Licznik dla Mikołaja bije od ilości 2008 fanów. Dotychczas w akcji udało się pozyskać około 3000 nowych fanów. Aby dobić do planowanego celu potrzebujemy jeszcze około 1000 polubień.

Aby uniknąć potencjalnych dziwnych zarzutów pod naszym adresem, rzetelnie informujemy i zaznaczamy, że kwota jaką przekażemy w tej edycji wsparcia to maksymalnie 3000 złotych. Jeśli akcja odniesie sukces, to nie wykluczamy zorganizowania kolejnej. Dowód przekazania zebranej kwoty na rzecz Mikołaja udostępnimy publicznie po zakończeniu akcji.

Polub nasz fanpage ➡️ facebook.com/cyfra.eu

 

Aktualizacja 22.02.2021

Akcja dla Mikołaja dobiegła końca. W trakcie kilku tygodni udało się poszerzyć grono naszych fanów i tym samym osiągnąć cel. Dziękujemy w naszym i Mikołaja imieniu za Wasze zaangażowanie. Zgodnie z deklaracją przekazaliśmy Mikołajowi 3000 zł. Na dowód dołączamy potwierdzenie transakcji.

 

pixel