2021-12-29

Poznaj kolekcję Enchen MOCHA trymer do strzyżenia włosów w designerskim stylu

Enchen Mocha

Poznaj kolekcję Enchen MOCHA w designerskim i nowoczesnym stylu w kształcie kapsułki.

Maszynka do strzyżenia włosów trymer do włosów ENCHEN MOCHA 

Seria, która zdobyła nagrodę w prestiżowym RED DOT WINNER 2021

Enchen MOCHA to seria niezawodnych maszynek i trymerów do strzyżenia. Model inspirowany kształtem kapsułki. Zdobywca nagrody w prestiżowym RED DOT WINNER 2021. Kompaktowy trymer zachwycił jurorów swoją funkcjonalnością i wszechstronnością. Trymer maszynka ENCHEN MOCHA służy do precyzyjnego przycinania włosków nosa, uszu i brwi.

https://cyfraeu.yourtechnicaldomain.com/data/include/cms/Enchen/trymer-enchen-mocha/Maszynka-trymer-ENCHEN-Mocha-1.jpg?v=1634022843483

Profesjonalny trymer został zaprojektowany tak, aby przypominać kształt kapsułki. Trymer ENCHEN MOCHA służy do przycinania włosków w nosie, uszach i brwi, zapewnia komfortowe, skuteczne przycinanie bez pociągnięć i wyrywania. Z trymerem ENCHEN MOCHA łatwo podetniesz włoski po bokach i od góry. Znakomicie sprawdzi się przy przystrzyganiu włosów na brwiach i innych owłosionych miejscach.

Komfort i bezpieczeństwo pracy aż do 90min

Maszynka trymer do strzyżenia włosków Enchen MOCHA posiada baterię litową o dużej pojemności 320mAh. Urządzenie naładujesz w ciągu 2,5h, przy czym czas pracy wynosi aż do 90 minut. Maszynkę możesz bez problemu naładować z komputera, ładowarki lub gniazda USB typ C. Inteligentny system ładowania zapobiega przeładowaniu urządzenia. Dla bezpieczeństwa Twojego i najbliższych wbudowano blokadę przed przypadkowym uruchomieniem. Długie naciśnięcie 3S, spowoduje przejście w stan blokady. Wbudowany wyświetlacz LED poinformuje o stanie naładowania baterii.

Wodoodporność IPX7 - praca na mokro i sucho

Trymer jest w pełni wodoodporny i można go używać na sucho lub na mokro. Trymer można wypłukać pod bieżącą wodą bez zdejmowania głowicy co ułatwia konserwację i utrzymanie higieny.

Trymer ENCHEN MOCHA

 

Poznaj nową kolekcję Enchen MOCHA. Elegancki trymer Enchen Mocha jest dostępny tylko w naszym sklepie. Zapraszamy do zakupu!

Polecane

pixel