Blog

Pierwsze kroki z wideorejestratorem - jak prawidłowo zamontować kamerkę samochodową?

Dobrej jakości kamera samochodowa, prawidłowo zamontowana, jest bardzo przydatnym urządzeniem. Może pomóc nie tylko właścicielowi pojazdu, ale również organom ścigania ustalić sprawcę zdarzenia na drodze. Przeczytaj nasz artykuł i dowiedz się, w jakim miejscu zamontować kamerę samochodową, aby dobrze spełnia ona swoją funkcję. Omawiamy poszczególne etapy montażu wideorejestratora.

Czytaj więcej
Top 6 smartwatchy 2021 na prezent - wybór naszych Klientów

Szukasz zegarka na świąteczny prezent, który bez problemu połączy się z Twoim smartfonem i zaoferuje Ci wiele przydatnych funkcji? Przeczytaj nasz artykuł i dowiedz się, które smartwatche zyskały na popularności w 2021 roku. Przedstawiamy zestawienie 6 najchętniej wybieranych przez naszych Klientów zegarków sportowych, by pomóc Ci dokonać wyboru. Oczywiście nasze zestawienie nie wyczerpuje listy szczególnie ciekawych modeli na ten rok, ale z pewnością pozwoli Ci zorientować się na tym dynamicznie rozwijającym się rynku.

Czytaj więcej
10 najbardziej przydatnych funkcji smartwatcha. Omawiamy!

Smartwatch służy nie tylko do sprawdzania godziny, ale i zastępuje wiele funkcji smartfona, dzięki czemu nie musimy wciąż po niego sięgać. Jeśli zastanawiasz się, jaki smartwatch będzie optymalny dla Twoich potrzeb i jakie funkcje powinien posiadać, aby ułatwić Ci życie, zapoznaj się z naszym poradnikiem, w którym przedstawiamy TOP 10 najbardziej przydatnych funkcjonalności w inteligentnych zegarkach.

Czytaj więcej
Jak dobrać przystawkę smart TV z Androidem do telewizora?

Aby z pozycji telewizora móc korzystać z serwisów streamingowych, takich jak Netflix czy HBO GO, oglądać filmy na YouTube, przeglądać Facebooka czy strony internetowe, nie trzeba kupować od razu nowego telewizora za kilka tysięcy złotych. Wystarczy nabyć specjalną przystawkę Smart TV, której koszt jest znacznie mniejszy. Takie sprzęty, mimo że znacznie tańsze, posiadają zbliżone funkcje i możliwości do telewizorów Smart TV. Poszczególne modele Smart boxów różnią się między sobą parametrami, wydajnością pracy oraz osiągami. Należy więc dopasować konkretne urządzenie do własnych preferencji. Przeczytaj nasz cały artykuł i dowiedz się na co zwrócić uwagę przy zakupie dobrej przystawki Smart TV z Androidem. Które modele polecamy?

Czytaj więcej
pixel