Blog

Jak dobrać przystawkę smart TV z Androidem do telewizora?

Aby z pozycji telewizora móc korzystać z serwisów streamingowych, takich jak Netflix czy HBO GO, oglądać filmy na YouTube, przeglądać Facebooka czy strony internetowe, nie trzeba kupować od razu nowego telewizora za kilka tysięcy złotych. Wystarczy nabyć specjalną przystawkę Smart TV, której koszt jest znacznie mniejszy. Takie sprzęty, mimo że znacznie tańsze, posiadają zbliżone funkcje i możliwości do telewizorów Smart TV. Poszczególne modele Smart boxów różnią się między sobą parametrami, wydajnością pracy oraz osiągami. Należy więc dopasować konkretne urządzenie do własnych preferencji. Przeczytaj nasz cały artykuł i dowiedz się na co zwrócić uwagę przy zakupie dobrej przystawki Smart TV z Androidem. Które modele polecamy?

Czytaj więcej
Nawilżacz powietrza: jak działa, kiedy stosować i jak używać. Kompletny poradnik

Jesienią i zimą wysokie temperatury w pomieszczeniach niewątpliwie dają uczucie komfortu, niestety, wpływają negatywnie na jakość powietrza - mogą je wysuszać. Suche powietrze sprawia, że znacznie gorzej się oddycha, a także sprzyja rozwojowi infekcji. Aby zwiększyć wilgotność powietrza w pomieszczeniach, warto zainwestować w profesjonalny nawilżacz powietrza, który automatycznie reguluje poziom wilgotności. Takie urządzenie jest nie tylko praktyczne, ale często stanowi też ozdobę pomieszczenia.

Czytaj więcej
Jak prawidłowo podłączyć jump starter, aby uruchomić samochód?

Rozładowany akumulator niejednemu kierowcy pokrzyżował plany. Na szczęście możemy w tej kryzysowej sytuacji sobie poradzić i to bez konieczności wzywania pomocy drogowej czy dzwonienia po sąsiada - wystarczy, że sięgniemy po jump starter. To niewielkie i niezwykle poręczne urządzenie rozruchowe udostępnia energię potrzebną do uruchomienia silnika. Dzięki swojej szerokiej funkcjonalności jump starter pozwoli uniknąć przykrych niespodzianek na drodze. Kompaktowa budowa sprawia, że można go przechowywać w schowku samochodowym, a w razie potrzeby jest zawsze gotowy do użycia. Nieskomplikowana konstrukcja to wielki atut - powerbank z funkcją rozruchu jest niezwykle prosty w obsłudze. Przeczytaj cały artykuł i dowiedz się, czym tak właściwie jest jump starter oraz jak go prawidłowo podłączyć do samochodu.

Czytaj więcej
Jak wybrać kamerę samochodową? Doradzamy!

Jaki wideorejestrator wybrać? Która kamera samochodowa będzie najlepsza? Z takimi pytaniami naszych klientów mierzymy się niemal codziennie. Aby rozwiać te i inne wątpliwości dotyczące wideorejestratorów, przygotowaliśmy poradnik. Omawiamy w nim najważniejsze parametry, na które należy zwrócić uwagę, wybierając rejestrator jazdy do swojego samochodu.

Czytaj więcej
pixel